Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 10:45:17

Чотири прикордонні громади отримали по шкільному автобусу чернігівського виробництва

20.02.2024   14:51Агенцiя

Транспорт для закладів освіти Городнянської, Добрянської, Семенівської та Сновської ТГ придбаний за кошти благодійної організації «Фонд відбудови України».

    «Реалізація цього проєкту стала можливою завдяки тісній співпраці з ОВА. А також ефективній роботі Чернігівського автозаводу, який виготовив автобуси менш, ніж за півтора місяці після першої проплати та показав високий рівень якості», – звернувся до представників громад Олександр Шиндановін, керівник проєктів Фонду відбудови України.

Передали ключі та привітали з оновленням автопарку Костянтин Мегем, перший заступник голови ОДА, Жанна Шерстюк, заступниця голови ОДА та Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки ОДА.

За словами Костянтина Мегема, оскільки в області досить розвинена мережа навчальних закладів, то і потреба в транспорті завжди актуальна. А те, що автобуси виготовлені на Чернігівському автозаводі, забезпечило і робочі місця, і сплату податків до місцевого бюджету. Більше того, у прикордонних громадах у разі надзвичайної ситуації автобуси можна використати і для евакуації населення.

    «ОВА сфокусувала увагу Фонду саме на прикордонні громади, оскільки їх фінансовий стан доволі складний. І придбати автобуси своїм коштом або навіть на умовах співфінансування для таких ТГ майже нереально. Якщо говорити загалом, то минулого року вдалося поповнити шкільний автопарк Чернігівщини 53 автобусами: 13 – коштом державної субвенції на умовах співфінансування з місцевими бюджетами, 6 –  за кошти громад та 34 – допомогою неурядових громадських організацій. Але, оскільки автопарк потрібно постійно оновлювати, потреба в транспорті залишається», –  зауважила Жанна Шерстюк.

До слова, понад 11 тисяч учнів шкіл області проживають поза межами пішохідної доступності та потребують організованого підвезення із 743 населених пунктів. Для їх підвозу розроблено 343 маршрутів, протяжність доріг яких – понад 20 тисяч кілометрів.

Якщо до початку повномасштабного військового вторгнення рф шкільний автопарк області налічував 296 автобусів, то внаслідок військової агресії їх кількість зменшилась на 36 одиниць. А станом на сьогодні для підвозу учнів в ТГ є 347 шкільних автобусів.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечних події, а саме 2 пожежі та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

На Чернігівщині відзначили фермерів з нагоди професійного свята та обговорили пріоритети для галузі 09:06

Щороку 19 червня в Україні відзначають День фермера. Учора, напередодні професійного свята представники фермерських господарств Чернігівщини зібралися на тематичному семінарі – обговорили актуальні нині для галузі питання та відзначили кращих працівників.

19 червня: цей день в Україні і світі 08:02

День 1575 Російська агресія - Day 1575 Russian aggression

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини