Наловив риби з використанням електроструму – повідомлено про підозру
За процесуального керівництва прокурорів Козелецької окружної прокуратури 41-річному жителю Київської області повідомлено про підозру у незаконному зайнятті рибним добувним промислом, що заподіяло істотну шкоду, із застосуванням електроструму (ч. 2 ст. 249 КК України).
За даними слідства, влітку 2023 року чоловік, перебуваючи на річці Лиманівка на території регіонального ландшафтного парку «Міжрічинський», що знаходиться в межах Деснянської об’єднаної територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області, за допомогою пристрою для вилову риби з використанням електричного струму здійснив вилов риби.

Вказаними діями підозрюваний завдав істотну екологічну шкоду навколишньому природному середовищу (державі) на загальну суму 145 тис. грн.
Досудове розслідування здійснюється слідчими СВ ВП №1 Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За інформацією Козелецької окружної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.