Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 09:22:01

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

19.02.2024   12:28Агенцiя

Представники галузі охорони здоров'я завжди «в тренді» на ринку праці, і за свою роботу вони отримують гідну заробітну плату. Отже, якщо у вас є медична освіта, вас чекають у медзакладах області!

Робота є для лікарів різних профілів, сестер медичних, фельдшерів, молодших медичних сестер. Щодо лікарів, то наразі потрібні анестезіологи (4 вакансії), хірурги (3 вакансії), терапевти, педіатри та фізичні терапевти (по 2 вакансії кожної спеціалізації). Також є робота для стоматолога, ортопеда-травматолога, отоларинголога, лікаря загальної практики-сімейного лікаря, акушера-гінеколога, ерготерапевта. Медпрацівників шукають у Чернігові,  Прилуках, Варві, Куликівці, Сновську, Борзні, а також на Ічнянщині та Ніжинщині. Загалом у базі даних обласної служби зайнятості налічується близько 30 вакансій у сфері охорони здоров’я. Заробітна плата лікарів до 20 тис. грн., сестер медичних – до 13,5 тис. грн. Деякі пропозиції роботи - з наданням житла.

Якщо вас зацікавили вакансії в сфері охорони здоров’я, звертайтеся до будь-якого підрозділу обласної служби зайнятості, за телефоном гарячої лінії (0462) 97-62-82 або на наш канал онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

Пропозиції роботи дивіться на сервісі "Єдиний портал вакансій" https://jobportal.dcz.gov.ua/, в телеграм-каналі актуальних вакансій «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz та на нашому сайті https://chg.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

7 січня: цей день в Україні і світі

7 січня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression

Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46

Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24

У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.

Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58

Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини