Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 09:45:01

Опитування серед жителів Іванівської, Киїнської та Кіптівської громад щодо дизайну меморіальних об’єктів

14.02.2024   13:13Агенцiя

ГО «Асоціація демократичного розвитку» починає опитування серед жителів Іванівської, Киїнської та Кіптівської громад щодо дизайну меморіальних об’єктів.

09 лютого почалося опитування жителів та жительок Іванівської, Кіптівської та Киїнської громад щодо дизайну меморіальних об’єктів.
Меморіали будуть встановлені, щоб увічнити пам’ять про події повномасштабного вторгнення росії на територію України та Чернігівщини зокрема. Також поряд із ними будуть висаджені кленові алеї.

Опитування триватиме до 29 лютого (включно). Взяти в ньому участь можна онлайн чи в паперовому вигляді. Для кожної громади зроблена окрема онлайн анкета:
-    для жителів Кіптівської громади ‒ https://bit.ly/3UC5ns7
-    для жителів Іванівської громади ‒ https://bit.ly/3w2EAeg
-    для жителів Киїнської громади ‒ https://bit.ly/3unO5o3

Відповіді в анкетах є анонімними. Інформація, яка буде отримана після завершення опитування, використовуватиметься в узагальненому вигляді. Результати будуть аналізувати та опрацьовувати протягом першої половини березня. Про них Асоціація демократичного розвитку повідомить окремо.

Завдяки такому опитуванню мешканці громад зможуть вирішити яким має бути меморіал в їхній громаді. «Нам важливо почути думки усіх жителів громад, де відбувається таке опитування. Ці меморіали будуть свідками нашої боротьби за незалежність й нагадуватимуть про її ціну в майбутньому. Тому ми закликаємо долучатися кожного та кожну до опитування», ‒ розповіла Наталія Апанасько, асистентка керівниці проєкту «Колективна пам’ять про війну на Чернігівщині».

Опитування проводить ГО «Асоціація демократичного розвитку» в коаліції з ГО «Жінки за розвиток», ГО «Кіптівська жіноча спілка», ГО «Юстина» та ГО «Добро Тайм». Встановлення меморіалів та висадження алей відбувається в межах реалізації проєкту «Колективна памʼять про війну на Чернігівщині».
Також у громадах будуть організовані заходи з арт-терапії, психологічної підтримки для жінок та дівчат, лекції для школярів «Чому важливо знати і памʼятати історію».

Проєкт «Колективна памʼять про війну на Чернігівщині» підтримується Фондом «Партнерство задля стійкості України», який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії, Швеції.
 

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини