Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 18:48:04

На Чернігівщині поліція вилучила з незаконного обігу майже 2,5 тонни спирту невідомого походження

06.02.2024   11:06Агенцiя

Співробітники Ніжинського райуправління поліції спільно з оперативниками карного розшуку обласної поліції викрили чернігівця, який перевозив 200-літрові діжки зі спиртом.

В ході реалізації оперативної інформації поліцейські групи реагування патрульної поліції зупинили поблизу Ніжина вантажний автофургон «Мерседес-Бенц Спринтер».

 

Поліцейські виявили в салоні транспортного засобу 12 діжок, ємністю 200 літрів кожна, заповнених прозорою рідиною з характерним запахом спирту. З незаконного обігу вилучено 2400 літрів спирту невідомого походження. Автівку і вантаж вилучено, речовину направлено на проведення експертних досліджень.

Слідчі Ніжинського райуправління поліції під процесуальним керівництвом прокуратури розслідують кримінальне провадження за частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Такі дії караються штрафом від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Триває досудове розслідування.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини