Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 15:44:58

За позовом обласної прокуратури у розпорядження держави повернуто понад 80 га лісу

06.02.2024   10:55Агенцiя

Господарський суд Чернігівської області задовольнив позов Чернігівської обласної прокуратури та зобов’язав відповідача повернути у розпорядження держави в особі Чернігівської обласної державної адміністрації земельні ділянки лісогосподарського призначення загальною площею понад 80 га вартістю близько 400 млн грн.

У ході судового розгляду справи прокурором доведено, що територіальним органом Держгеокадастру незаконно віднесені спірні ділянки до земель сільськогосподарського призначення та передано їх з державної власності. Таке рішення прийнято поза межами повноважень Держгеокадастру, оскільки розпорядження лісового фонду віднесено до компетенції Чернігівської обласної державної адміністрації.

Як наслідок, рішенням суду позов задоволено та зобов’язано повернути земельні ділянки у розпорядження держави в особі Чернігівської обласної державної адміністрації.

Подальша робота щодо інших виявлених фактів незаконної передачі земель лісового фонду з державної власності триває.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
 

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини