У межах другого етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулись змагання серед учнів Іванівського ліцею
Другий етап реалізації ініціативи Президента України «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у Чернігівському районі стартував учора, 5 лютого. В Іванівському ліцеї відбулись змагання з волейболу.
Як зазначила голова Іванівської ТГ Олена Швидка, освітній заклад зазнав пошкоджень під час бойових дій на території області. Проте навчання тут вдалося відновити вже у вересні 2022 року.
«Після деокупації – це найперші великі змагання в школі. Це дуже важливо для нашої спільної згуртованості. Хотілось би більше таких змагань між школами для того, щоб діти мали змогу більше спілкуватися і знаходити нових друзів».
Основне завдання Всеукраїнських шкільних ліг – залучити якнайбільшу кількість дітей до фізичної активності та спорту.
«Такі змагання дуже актуальні саме зараз, коли країна бореться у жорстокій війні. Ми маємо зробити все, щоб наша нація була здоровою. Адже здорова нація – це те, що робить країну успішною. Відкривати другий етап змагань «Пліч-о-пліч» саме у цьому закладі символічно для мене. Я був тут у квітні 2022 року і бачив у якому стані знаходилась школа. Важливо, що школа відновилась і діти мають можливість розвиватись та навчатись офлайн», – наголосив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Перший (шкільний) етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!» відбувся у грудні 2023 – січні 2024 року. У змаганнях з чотирьох видів спорту (баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування) взяли участь учні 208 шкіл із 55 громад області. Найпопулярнішим є волейбол.
«Перший етап змагань показав, що дітям ці змагання цікаві. Нині ж по всій території України стартував другий етап. Він проводиться між школами на рівні територіальних громад. За його підсумками будуть визначені переможці для участі в районному етапі. Кількість команд для нашої області значна – у другому етапі візьме участь 569», – зазначив начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Денис Закружний.
«Дуже подобається волейбол, на фізкультурі постійно граємо. Не часто приймаю участь у таких заходах, для мене – це перше серйозне змагання. І я цьому дуже радий. Хотілось би звісно перемогти, але головне – участь», – розповів учасник команди "Блискавка" Денис.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.