Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 09:35:47

Медійники Чернігівщини вчитися на практиці писати гранти

05.02.2024   17:43Агенцiя

Дводенний практикум із написання грантових заявок на медійні проекти пройшли журналісти Чернігівщини у регіональному хабі Інституту масової інформації «Медіабаза. Чернігів».

Як зазначив спікер Кирило Лукеренко, виконавчий директор ГО «Громадське радіо», гранти дають медіа не лише фінансування, а й підштовхують до розвитку.
Під час практичного заняття учасники практикуму заповнили заявку на медійний грант і зупинилися на кожному окремому пункті цієї заявки. Зокрема, за порадою Лукеренка, проблематику у заявці необхідно вказувати якомога конкретніше, а  мету і цілі – формулювати з вимірюваними і зрозумілими  показниками досягнення.

Методологія проекту – це те, що медіа хоче зробити і яким саме способом прийти до бажаного результату.
У пункті «діяльність», за словами Кирила Лукеренка, важливо бути конкретним і вказувати якомога більше деталей. А ось «календарний план» краще заповнювати максимально локанічно.
Спікер наголосив на тому, що бюджет є віддзеркаленням у цифрах медійного проекту і кожна стаття бюджету має відповідати відповідній діяльності в описаовій частині.
Учасники тренінгу, які мали свої власні ідеї гранту, отримали практичні консультації та поради.
Захід проводиться хабом “Медіабаза. Чернігів” за підтримки Посольство США в рамках реалізації проєкту  “Підтримка діяльності локальних медіа Чернігівської області”.

 

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини