Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 14:15:09

Поліція Чернігівщини затримала групу наркоторгівців та ліквідувала налагоджене виробництво наркотиків з річним прибутком на десятки мільйонів гривень

05.02.2024   14:05Агенцiя

Поліцейські затримали трьох мешканців Києва, які налагодили в Остерській громаді на Чернігівщині масштабне виробництво наркотиків з їх подальшим збутом в особливо великих розмірах по всій Україні. Поліція ліквідувала плантацію конопель та вилучила готову партію наркозілля вартістю понад 3 мільйони гривень за цінами «чорного» ринку.


Припинили діяльність багаторічного стійкого наркоугруповання співробітники Управління по боротьбі з наркозлочинністю спільно з оперативниками кримінальної поліції Козелецького відділення за підтримки підрозділу кримінального аналізу обласної поліції.

В ході проведення санкціонованих обшуків за силової підтримки спецпідрозділу «КОРД» поліція виявила в нежитлових будівлях облаштовані теплиці для вирощування конопель, приміщення для сушіння, переробки та фасування наркозілля на дрібні партії. У теплицях поліцейські виявили близько півтисячі культивованих рослин конопель елітних сортів.

На місці правоохоронці виявили та вилучили близько 20 кілограмів речовини рослинного походження, схожої на канабіс, розфасованої у мішки, а також 74 висушені рослини конопель, 70 зіп-пакетів з насінням конопель, мобільні телефони та ноутбуки.

Вилучені речові докази скеровано на проведення експертних досліджень.

На місці поліцейські затримали 41-річного організатора злочину та двох його спільників.

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури розслідують кримінальні провадження:

За частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

За частиною 2 статті 310 Кримінального кодексу України (незаконне вирощування конопель).

Членам організованої злочинної групи загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57

Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.

Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

2 лютого: цей день в Україні і світі

2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47

День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини