Поліцейські Чернігівського райуправління затримали серійного крадія
Оперативники кримінальної поліції Чернігівського районного управління поліції викрили 28-річного зловмисника, причетного до серії крадіжок зі складів промислового підприємства в Чернігові. Чоловікові повідомлено про підозру.
Наприкінці минулого року до поліції почали надходити повідомлення про крадіжки з одного з промислових підприємств у Чернігові. Невідомий крадій проникав до приміщень, ламаючи замки вхідних дверей. Зі складів зникали бухти з мідним кабелем, електромотори, інструменти і навіть металевий сейф.
В результаті проведення комплексу слідчих дій та оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що до крадіжок причетний 28-річний чернігівець. Зловмисник зізнався у скоєному та надав правдиві свідчення.
Слідчий поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури повідомив фігуранту про підозру у вчиненні крадіжок в умовах воєнного або надзвичайного стану (ч. 4 статті 185 Кримінального кодексу України). Зловмиснику загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі.
Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.