Юні спортсмени вже на старті: за лічені дні – другий етап «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»
1 лютого розпочинаються змагання між школами в межах територіальних громад. 207 закладів освіти (526 команд) від 55 ТГ вже подали заявки на участь.
Втім, зареєструватися можна ще до кінця завтрашнього дня.
До першого етапу змагань в рамках ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» вже долучилося більше половини шкіл Чернігівщини. Найпопулярнішим видом спорту став волейбол.
Як найкраще організувати другий етап — обговорили сьогодні на нараді під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.
«Команди проходять реєстрацію за посиланням – scl.gov.ua. Кожній громаді до початку етапу необхідно визначитися з графіком проведення змагань та місцем. Бажано, щоб це була одна школа на громаду», – наголосив начальник Управління освіти і науки ОВА Юрій Музика.
Не оминуло увагою зібрання і підсумки першого етапу змагань.
За словами Юрія Музики, участь у ньому взяли 55 громад, 208 шкіл, 1259 команд і близько 15,5 тисячі учасників.
У змаганнях взяли участь:
з футзалу (юнаки) – 159 закладів (405 команд, 2 785 учнів);
з волейболу (юнаки) – 146 закладів (362 команди, 2 675 учнів);
з волейболу (дівчата) – 106 закладів (255 команд, 1 900 учнів);
з баскетболу (юнаки) – 72 заклади (181 команда, 1 245 учнів),
з баскетболу (дівчата) – 31 заклад (56 команд, 382 учня).




Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.