Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 квітня, 02:48:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 січня по 8:00 30 січня 2024 року

30.01.2024   09:25Агенцiя

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Оперативна інформація про ситуацію поблизу державного кордону України в межах області:

08:00  29.01.2024

 -1 вибух з дрону–камікадзе біля н.п. Грем’яч Новгород-Сіверського району.  Внаслідок обстрілу автомобіль «ВАЗ-2107» отримав незначні механічні пошкодження, про втрати серед місцевого населення інформація не надходила.

 09:10   29.01.2024 р.

- 1 вибух ВОГ з БпЛА біля н.п. Леонівка Новгород-Сіверського району.

Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

11:30   29.01.2024 р.

- 1 вибух з міномета 120 мм біля н.п. Леонівка Новгород-Сіверського району.

Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

11.30  29.01.2024

- 3 приходи зі ствольної артилерії біля н.п. Заріччя Новгород-Сіверського району. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

12.25-12.27 29.01.2024

 -2 приходи з міномету 120 мм біля н.п. Карповичі Новгород-Сіверського району.

Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

13.20-13.27  29.01.2024

 -3 приходи з міномет 120 мм біля н.п. Грем'яч Новгород-Сіверського району. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

14:40   29.01.2024 р.

- 1 вибух з міномета 120 мм біля н.п. Карповичі Новгород-Сіверського району.

Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

20.51-20.52  29.01.2024

- 1 приход з міномета 120 мм в районі н.п. Гаті Новгород-Сіверського району.

Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

23:50-23:52   29.01.2024

-3 вибухи з міномета 82 мм в районі н.п. Блешня Новгород-Сіверського району. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

Стан доріг:

На дорогах області проїзд забезпечено.

Аварійні ситуації на мережах життєзабезпечення –  :

Внаслідок бойових дій знеструмлено 8 ліній 10 кВ (з них 7 частково), 16 населених пунктів (з них 3 частково), 37 ТП, без електропостачання залишаються 932 абоненти.

Дорожньо-транспортні пригоди – 1:

- в м. Чернігові по проспекту Перемоги 120 о 08 год. 10 хв. 29 січня водій автомобіля «Skoda Octavia» не надав перевагу в русі автомобілю «Renault Logan», в результаті чого сталося зіткнення. Внаслідок ДТП пасажир автомобіля «Renault Logan» отримала тілесні ушкодження та була доставлена до Чернігівської обласної лікарні.

Пожежі – 5:

пожежі в житловому секторі – 4:

- в м. Корюківка по вул. Чернігівській, 79 о 12 год. 17 хв. 29 січня сталася пожежа житлового будинку (10х12 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено перекриття на площі 3 кв.м. Причина - недолік конструкції, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.

- в с. Рубанка Ніжинського району (Дмитрівська ТГ) по вул. Польовій, 24 о 13 год. 54 хв. 29 січня сталася пожежа житлового будинку (6х10 м, стіни деревʹяні, покрівля шиферна). Вогнем знищено перекриття на площі 1 кв.м, пошкоджено перекриття на площі 1 кв.м та конструктивні елементи димаря. Причина - недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.

- в смт Михайло-Коцюбинське Чернігівського району по провулку Малому, 7 о 16 год. 35 хв. 29 січня сталася пожежа житлового будинку (6х13 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено внутрішнє облицювання стін на площі 30 кв.м та майно. Причина - недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.  

- в с. Терешиха   Ніжинського району (Дмитрівська ТГ) по вулиці Молодіжній, 60  о 22 год. 12 хв. 29 січня сталася пожежа господарчої будівлі     (6х15 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю, перекриття та майно, пошкоджено стіни. Ймовірна причина - недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.                

інші пожежі – 1:

- біля смт Добрянка Чернігівського району (Добрянська ТГ) о 20 год. 04 хв. 29 січня сталася пожежа тимчасової споруди (10х30 м, дерев`яна). Вогнем знищено споруду. Причина, власник, збитки та сума врятованих матеріальних цінностей встановлюються.

Гідрологічна ситуація:
На  річках області спостерігаються підвищення рівнів води з добовою інтенсивністю 1-4 см.

Небезпечні гідрологічні явища та процеси на водних об’єктах області:

На р. Десна в межах Новгород-Сіверського та Чернігівського районів:

- Новгород-Сіверська ТГ Новгород-Сіверського району - через затоплення під'їзних шляхів до понтонних мостів через р. Десна та р. Віть (ділянки довжиною до 6 м, рівень води до 66 см) тимчасово припинено пряме транспортне
сполучення автодорогою місцевого значення Новгород-Сіверський - Бирине з  3 населеними пунктами громади (с. Бирине, с. Прокопівка, с. Підгірне).

- м. Остер Чернігівського району (Остерська ТГ) - перелито проїжджу частину вул. Соборності (ділянка довжиною до 50 м, глибина до 20 см). Підтоплень присадибних ділянок, будівель та споруд житлового і господарського призначення в населеному пункті не зареєстровано.

На р. Дніпро в межах Чернігівського району:

- Михайло-Коцюбинська ТГ Чернігівського району - через затоплення проїжджої частини автодороги місцевого значення Мньов - Пустинки (ділянка довжиною до 8 м, глибина до 15 см) ускладнене транспортне сполучення з с. Пустинки.

- с. Мньов  Чернігівського району (Михайло-Коцюбинська ТГ) - перелито проїжджу частину вул. Набережна (ділянка довжиною до 40 м, глибина до 35 см). Підтоплень присадибних ділянок, будівель та споруд житлового і господарського призначення в населеному пункті не зареєстровано.

- смт Радуль Чернігівського району (Ріпкинська ТГ) - перелито проїжджу частину вул. Новікова (ділянка довжиною до 30 м, глибина до 125 см). Підтоплень присадибних ділянок, будівель та споруд житлового і господарського призначення в населеному пункті не зареєстровано.

На р. Снов в межах Чернігівського району:

- Седнівська ТГ Чернігівського району - через затоплення проїжджої частини автодороги місцевого значення Смичин - Конотоп – См’яч (ділянка довжиною
до 25 м, рівень води до 30 см) ускладнене транспортне сполучення з с. Малий Дирчин.

На р. Сож в межах Чернігівського району:

- с. Старі Яриловичі Чернігівського району (Добрянська ТГ) - перелито проїжджу частину вул. Травнева (ділянка довжиною до 10 м, глибина до 60 см). Підтоплень присадибних ділянок, будівель та споруд житлового і господарського призначення в населеному пункті не зареєстровано.

Попередження про небезпечні гідрологічні явища та процеси на водних об’єктах області:

29-31 січня на р. Дніпро в межах Чернігівської області внаслідок нестійкого температурного режиму продовжуватиметься підвищення рівнів води на ділянці с. Неданчичі - с. Дніпровське   зі збереженням та збільшенням води на заплаві та перевищенням небезпечних відміток порушення транспортного сполучення ряду прирічкових сіл водами річок Дніпро та  Сож у Чернігівському районі (II рівень небезпеки – помаранчевий).

Триватиме подальше затоплення і утримування води на заплавах р. Десни біля м. Новгород-Сіверського, с. Моровська з порушенням транспортного сполучення з окремими селами у Новгород-Сіверському, Корюківському, Ніжинському  районах та утримання затоплення заплави річки Снов і переливу автодороги місцевого значення у Чернігівському районі (I рівень небезпеки – жовтий).

Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки –_12 мкр/год., Остер –_11 мкр/год., Покошичі – 12_ мкр/год, Семенівка – 13 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.

Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 29 січня по 20 годину 30 січня очікується мінлива хмарність, без опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний 5-10 м/с. Температура вночі  3-8º морозу, вдень від 2º морозу до 3º тепла.

По м. Чернігову очікується мінлива хмарність, без опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер західний 5-10 м/с. Температура вночі 5-7º морозу, вдень  0-2º тепла.

Останні новини Чернігівщини

 На Прилуччині поліцейські повідомили про підозру двом місцевим мешканцям за незаконну порубку лісу

На Прилуччині поліцейські повідомили про підозру двом місцевим мешканцям за незаконну порубку лісу 17:35

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили про підозру двом зловмисникам, які за попередньою змовою випиляли у лісосмузі Ічнянської громади дерев на понад 100 тисяч гривень.

Масажі, лімфодренаж, індивідуальна робота з психологами та багато іншого можуть отримати чернігівські військові, ветерани та члени їхніх родин 17:25

Зазвичай після закінчення терміну лікування у закладах охорони здоров’я військовослужбовці та ветерани, як правило, потребують певного відновлення.

За матеріалами СБУ винесено вирок організаторці псевдореферендуму на тимчасово окупованих територіях Луганщини

За матеріалами СБУ винесено вирок організаторці псевдореферендуму на тимчасово окупованих територіях Луганщини 15:18

За матеріалами Служби безпеки України до 15 років позбавлення волі заочно засуджено організаторку псевдореферендуму на тимчасово окупованих територіях Луганщини.

 Мешканця м.Чернігова засуджено за збут амфетаміну

Мешканця м.Чернігова засуджено за збут амфетаміну 15:16

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 36-річного місцевого жителя в придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин (ч.ч.1, 2 ст.307 КК України).

На загальноміській нараді говорили про наслідки ракетних ударів по місту та їх ліквідацію

На загальноміській нараді говорили про наслідки ракетних ударів по місту та їх ліквідацію 15:13

Загальноміську нараду цього вівторка почали з обговорення ліквідації наслідків ракетних ударів, яких завдали військові російської федерації по Чернігову 17 квітня.