За матеріалами СБУ 15 років тюрми заочно отримала зрадниця, яка керує незаконною «паспортизацією»
За матеріалами Служби безпеки України до 15 років позбавлення волі заочно засуджено колишню співробітницю міграційної служби Луганщини, яка добровільно співпрацює з ворогом.
Встановлено, що мешканка Станиці Луганської Владислава Ковальчук добровільно пішла на співпрацю з окупаційною владою та погодилася очолити «Станично-Луганське відділення міграційної служби «мвслнр»
Перебуваючи на «посаді», зловмисниця виконувала вказівки окупантів щодо примусової «паспортизації» місцевого населення.
Колаборантка через ворожі ЗМІ закликала жителів тимчасово окупованої території отримувати російські паспорти.
За рішенням суду ворожу поплічницю визнано винною за двома статтями Кримінального кодексу України:
- ч. 7 ст. 111-1 (добровільна участь громадянина України в незаконних збройних чи воєнізованих формуваннях, створених на тимчасово окупованій території);
- ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).
Їй призначено покарання – 15 років позбавлення волі.
Співробітники Служби безпеки вживають комплексні заходи для притягнення зрадниці, яка перебуває на тимчасово окупованій території Сходу України, до кримінальної відповідальності.
Викриття та розслідування злочинної діяльності ворожої поплічниці проводили співробітники СБУ у Чернігівській області за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.