Привласнила кошти за комунальні платежі: на Прилуччині поліцейські оголосили про підозру зловмисниці
Працюючи у поштовому відділенні, жінка привласнила гроші п’ятнадцяти пенсіонерів, сплачені за комунальні послуги.
Відтак справні платники опинилися в боржниках, а зловмисниці загрожує кримінальна відповідальність.
Днями до поліції почали надходити заяви від мешканців однієї з громад Прилуцького району. Потерпілі скаржилися поліцейським, що раптом потрапили до списку боржників зі сплати за комунальні послуги. Вони запевняли, що всі рахунки сплачували вчасно у поштовому відділенні. На підтвердження своїх слів потерпілі демонстрували оплачені квитанції та чеки.
Поліцейські розпочали досудове розслідування та з’ясували, що 31-річна працівниця пошти не вносила отримані від громадян кошти на рахунки потерпілих. Натомість вона привласнила ці гроші, загалом у сумі майже 20 тисяч гривень. В такий спосіб зловмисниця, користуючись своїм службовим становищем, ошукала 15 пенсіонерів.
Слідчий поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомив фігурантці про підозру за частиною 4 статті 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені у великих розмірах). За такі дії передбачено покарання від п’яти до восьми років позбавлення волі з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.