Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 квітня, 00:46:13

Чернігівські поліцейські вилучили у мешканця району понад 5 кілограмів наркотиків

28.01.2024   12:43Агенцiя

Співробітники Чернігівського райуправління поліції розслідують кримінальне провадження за фактом зберігання 65-річним мешканцем району понад 5 кілограмів наркомістких рослин.

Зловмиснику загрожує обмеження волі строком на 5 років.

Санкціонований обшук в помешканні громадянина в одному з сіл Чернігівського району став наслідком реалізації оперативної інформації. Поліцейські дізналися, що 65-річний місцевий мешканець незаконно зберігає у своєму приватному господарстві наркотики та засоби для їх вживання.

В ході слідчої дії поліцейські виявили на горищі будинку та в господарській споруді близько 5 кілограмів рослин, що схожі на коноплі, насіння конопель загальною вагою близько 400 грамів, 2 ємності з подрібненою рослинною речовиною. Також вилучено саморобний прилад для куріння та сито з нашаруванням наркотичної речовини.

Речові докази направлено на експертні дослідження.

Поліція розслідує кримінальне провадження, відкрите за фактом незаконного зберігання наркотичних засобів без мети їх збуту (ч. 1 статті 309 Кримінального кодексу України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі строком на п’ять років. Триває досудове розслідування.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини