Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 квітня, 02:54:05

Начальник поліції Чернігівщини відзначив поліцейську спортсменку Анну Жмурко

27.01.2024   11:20Агенцiя

Поліцейська Анна Жмурко – інструктор з особистої безпеки тренінгового центру поліції області.

Вона зі шкільних років займається бігом, неодноразово посідала призові місця на Чемпіонатах України з легкої атлетики. На міжнародних змаганнях з бігу «Ice Battle mile” (Брюссель) у складі збірної України виборола перемогу.

20-21 січня цього року в Києві відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Анна Жмурко виборола перше місце на дистанції 2000 метрів з перешкодами.

Вітаючи поліцейську спортсменку, начальник ГУНП в Чернігівській області Іван Іщенко зазначив:

– Щиро пишаюся здобутками Анни Жмурко! Наші поліцейські спортсмени постійно показують неймовірні результати на чемпіонатах та змаганнях. Анна Жмурко - приклад цілеспрямованості, дисциплінованості та наполегливості. Завдяки цим якостям наші поліцейські досягають високих результатів як на службі, так і на змаганнях!



Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини