Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 листопада, 03:03:45

Поліція Чернігівщини розслідує обставини поранення єгера на території мисливських угідь

26.01.2024   14:38Агенцiя

За фактом завдання вогнепального поранення 41-річному чернігівцю поліція розслідує кримінальне провадження.

Ввечері 24 січня до поліції надійшла інформація про те, що на території мисливських угідь у Чернігівському районі мешканець Чернігова зазнав вогнепального поранення.

На місце події одразу прибула слідчо-оперативна група поліції.

За попередньою інформацією, під час полювання товариш потерпілого здійснив випадковий постріл з рушниці в бік останнього та влучив у нього.

Поліцейські опитали всіх учасників та свідків події. Зареєстровану мисливську зброю вилучили для направлення її на експертні дослідження. Триває перевірка дозвільних документів на право полювання.

Слідчий поліції розпочав провадження за ч.1 ст. 121 Кримінального кодексу (умисне тяжке тілесне ушкодження), що карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

Поліція наголошує: наразі діє заборона полювання, яка буде чинною до завершення воєнного стану. За незаконне полювання передбачена як адміністративна, так кримінальна відповідальність. Поліцейські жорстко реагуватимуть на випадки незаконного полювання і браконьєрства та притягатимуть причетних до відповідальності.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини