Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 00:02:13

АТ «Чернігівобленерго» отримало обладнання від латвійських партнерів

24.01.2024   12:32Агенцiя

Мова про 108 розподільчих щитів на 0,4 кВ виробництва латвійської компанії “Jauda” для використання в розподільчих мережах.

    «Відновлення електропостачання в реаліях сьогодення – першочергове завдання. Завдяки допомозі латвійських донорів ми зможемо замінити пошкоджене обладнання, що підвищить надійність системи електропостачання. Розподільчі щити будуть встановлені найближчим часом», – розповів технічний директор АТ «Чернігівобленерго» Олександр Марчук на зустрічі з Мадарою Сіліня, заступницею керівника місії з питань реформ та реконструкції Посольства Латвійської Республіки в Україні.


Придбане обладнання за кошти залучені в рамках кампанії, організованої латвійською державною установою Latvenergo за сприяння Посольства України в Латвії, Міністерства економіки Латвії та благодійного фонду Ziedot.lv.  
    «Таким чином, майже 100 тисяч  євро зібрано завдяки пожертві на підтримку України 1 євро з кожного контракту на постачання природнього газу, укладеного між «Latvenergo» та латвійськими домогосподарствами протягом листопада-грудня минулого року», – прокоментувала представниця Посольства Латвійської Республіки в Україні.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.

Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09

Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини