Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 10:13:52

Рятувальники нагадують жителям Чернігівщини правила пожежної безпеки

24.01.2024   11:24Агенцiя

В умовах зимового періоду зросла кількість пожеж у житловому секторі громадян, які призвели до загибелі людей. Лише з початку нового року вже загинуло 7 осіб, ще 2 травмовано.

Пов'язано це насамперед із порушенням вимог правил пожежної безпеки громадянами при використанні пічного опалення, електромереж та електронагрівальних приладів, необережністю у поводженні з вогнем, зокрема при курінні.
З метою профілактики пожеж, надзвичайних подій, випадків загибелі та травмування людей на них, фахівці ДСНС постійно здійснюють інформаційно – профілактичні рейди.
Під час проведення роз'яснювальної роботи надзвичайники доводять до власників помешкань та пересічних громадян основні вимоги пожежної безпеки у побуті, зокрема нагадують про необхідність обов'язкового очищення димарів від сажі та приведення приладів опалення й електромереж у безпечний протипожежний стан. Крім того, рятувальники звертають увагу батьків не залишати дітей без нагляду та постійно контролювати їх розваги. А малечі вкотре розповіли про заборону ігор із сірниками, запальничками тощо.
Для більш детального ознайомлення із заходами безпеки надзвичайники надають громадянам профілактичні пам’ятки й доводять алгоритми дій у разі виникнення будь-яких небезпечних ситуацій.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 09:44

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

3 грудня: цей день в Україні і світі

3 грудня: цей день в Україні і світі 09:29

День 1379 Російська агресія - Day 1379 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини