Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 15:18:20

Надзвичайники Чернігівщини постійно залучаються до ліквідації надзвичайних подій, пожеж, надання допомоги

22.01.2024   13:35Агенцiя

Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 88 раз залучались до ліквідації надзвичайних подій, пожеж, надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт

Упродовж минулого тижня (з 15.01. по 22.01.2024) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 203 чоловіка особового складу та 73 одиниці основної та спеціальної техніки. Вогнеборцями ліквідовано 33 пожежі, з яких 27 в житловому секторі, 2 на транспорті та 3 інші. Разом з тим, на жаль у вогні загинуло дві людини. Сапери частини піротехнічних робіт підводного та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 4 рази залучались до дій за призначенням. Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 51 раз залучалися для надання допомоги  та проведення інших робіт, а саме: а саме: 31 – буксирування транспортних засобів, 4 - для надання допомоги працівникам правоохоронних органів, 4 - надання допомоги бригадам екстреної медичної допомоги, 1 - для забезпечення пожежної та техногенної безпеки, 1 - рятування тварини, 3 - надання допомоги населенню, 2 - проведення аварійно-рятувальних робіт на місці ДТП, 1 - відкачування води, 1 - пошукові роботи, 1 - доставляння продуктів харчування, 2 - забезпечення безпеки громадян.


ГУ ДСНС України у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 13:31

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39

10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині: поранено людину 10:07

Вчора та сьогодні вранці ворог вкотре атакував Чернігівщину безпілотниками: під ударами росіян були Новгород-Сіверський та Корюківський райони.

Блокування накладних скоротилось до 0,1%: результати реформування системи моніторингу ДПС 10:04

Станом на сьогодні частка податкових накладних реєстрацію яких зупинено, становить лише 0,1%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух.

В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців

В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57

Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.