Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 19:25:27

На Чернігівщині правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо організованої злочинної групи вимагачів

22.01.2024   13:26Агенцiя

Слідчі обласної поліції завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо членів організованої злочинної групи, які вимагали гроші у мешканців Чернігова під приводом погашення неіснуючих боргів. Матеріали провадження з обвинувальним актом передано прокуророві Чернігівської обласної прокуратури для скерування до суду.

В ході розслідування кримінального провадження поліцейські задокументували 11 фактів злочинної діяльності членів ОЗГ вимагачів. В усіх випадках йшлося про вимагання у чернігівців значних грошових сум нібито на погашення боргу, якого насправді не існувало. Потерпілі відзначали, що вимагачі застосовували до них фізичне насильство та психологічний тиск.

Оперативники карного розшуку поліції Чернігівщини спільно з СБУ під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури реалізували операцію затримання членів ОЗГ одночасно в різних містах України. До складу організованої злочинної групи входили троє учасників, які залучали до своєї протиправної діяльності інших осіб.

Наразі слідчий слідчого управління поліції Чернігівської області завершив досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами вчинення вимагань у складі організованої злочинної групи в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Матеріали завершеного кримінального провадження з обвинувальним актом передано прокуророві Чернігівської обласної прокуратури для скерування до суду.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини