Корюківські поліцейські закликають громадян піклуватися про тварин та допомагати їм пережити зимові холоди
Поліція закликає громадян не залишатися осторонь і допомагати безпритульним тваринам пережити зиму та нагадує про відповідальність за жорстоке поводження з тваринами.
Піклуватися про безпритульних тварин взимку може з нас. Для цього потрібно:
- Дати тварині теплої їжі та налити теплої води;
- Якщо ви бачите тварину, яка потребує допомоги через переохолодження – спробуйте її зігріти;
- У морози пускайте погрітися тварину у під’їзд – цим ви можете врятувати її життя;
- Найкраще що ви можете зробити – подарувати безпритульній тварині дім.
Поліцейські Корюківського райвідділу роз’яснюють: якщо ви стали свідком жорстокого поводження з твариною – негайно телефонуйте на лінію «102»! Якщо ви маєте фото чи відео, де зафіксовано факт жорстокого поводження з твариною, або ж контакти свідків цього злочину – передайте їх поліцейським.
Нагадуємо, що за жорстоке поводження з тваринами передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність, в залежності від тяжкості правопорушення – від штрафу у розмірі двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини, до позбавлення волі на строк до 8 років.
Не залишаймося байдужими! Разом допоможемо безпритульним тваринам пережити зимові холоди!
корюківські поліцейські закликають громадян піклуватися про тварин та допомагати їм пережити зимові холоди
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.