Разом до безпечного майбутнього: поліцейські продовжують проводити заняття з дітьми у класі безпеки
Ювенальні поліцейські Ніжинського райуправління поліції спільно зі співробітниками ДСНС організували та провели для школярів з Бобровиці тренінг за допомогою мобільного класу безпеки.
Зустріч відбулася в ігровій формі, хлопчиків та дівчаток навчали правилам безпечної поведінки в умовах війни.
Разом із рятувальниками поліцейські наочно продемонстрували дітям макети боєприпасів, розповіли про їх небезпеку та розʼяснили порядок дій у тій чи іншій ситуації.
Крім того, правоохоронці обговорили з учнями правила поведінки на дорозі, пожежну безпеку, основи надання домедичної допомоги, правила поведінки у кіберпросторі тощо.
Під час тренінгу діти виявили неабияку активність та зацікавленість, адже окрім цікавої розмови отримали корисні практичні навички.
Присутні дітлахи подякували поліцейським та рятувальникам, а на завершення всі разом зробили спільні фотознімки.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.