У Варвинській громаді поліцейські викрили перевізника незаконно добутої деревини
У зупиненій на автошляху для перевірки великоваговій вантажівці співробітники групи реагування патрульної поліції Прилуцького районного відділу поліції виявили вантаж лісопродукції, супровідні документи на яку викликали сумнів щодо їх достовірності.
18 січня під час несення служби на автошляхах Варвинської громади Прилуцького району екіпаж патрульної поліції зупинив фуру для перевірки документів. Під тентом вантажівки поліцейські виявили, що транспортний засіб доверху заповнений колодами деревини.
Водій надав поліцейським супровідні документи на перевезення лісопродукції, проте їх достовірність викликала обґрунтовані сумніви. Патрульні негайно викликали на місце події слідчо-оперативну групу Прилуцького районного відділу поліції.
Транспортний засіб з вантажем поліцейські вилучили.
За виявленим фактом операції з недостовірними офіційними документами слідчі поліції розслідують кримінальне провадження за частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення). Процесуальне керівництво у справі здійснює Прилуцька окружна прокуратура.
Досудове розслідування триває.


Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.
Діють компенсації за працевлаштування 10:07
У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн
На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56
Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55
На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.