Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 09:47:43

Коропські поліцейські затримали торгівця вибухівкою

19.01.2024   12:24Агенцiя

Співробітники кримінального блоку Коропського відділення поліції за силової підтримки спецпідрозділу "КОРД" затримали зловмисника, який продав тротилові шашки місцевому мешканцю.

Днями до оперативників поліції надійшла інформація про те, що 57-річний мешканець Коропської громади намагається продати дві тротилові шашки. Факт здійснення оборудки було задокументовано.

В ході проведення санкціонованого обшуку в оселі зловмисника поліцейські виявили: ще одну тротилову шашку, близько двохсот набоїв калібру 5,45 мм, чотири детонатори та вогнепровідний шнур.

Поліцейські затримали зловмисника в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчий поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури відкрив провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), що карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

За січень-грудень 2025 року на Чернігівщині сплачено 43 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 09:09

Платниками Чернігівщини протягом 2025 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 27,2 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 24,4 відс. (на 5,3 млрд грн) перевищує факт надходжень 2024 року.

14 січня: цей день в Україні і світі

14 січня: цей день в Україні і світі 09:04

День 1421 Російська агресія - Day 1421 Russian aggression

За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.

У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.

Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22

Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини