Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 травня, 23:20:03

У Ічні поліцейські вилучили у чоловіка гранату

19.01.2024   12:17Агенцiя

Співробітники Ічнянського відділення поліції під час відпрацювання виклику, виявили у 44-річного мешканця Ічнянської громади корпус гранати Ф 1 та запал до неї. Боєприпас поліцейські вилучили.

18 січня поліцейські отримали повідомлення про те, що поблизу зупинки громадського транспорту п’яний чоловік галасує та розпиває спиртне.

На місці виклику патрульні помітили нетверезого чоловіка, який порушував громадський порядок. Під час розмови з поліцейськими він почав нервувати та зізнався, що має у кишені гранату.

Слідчо оперативна група поліції вилучила у чоловіка небезпечний боєприпас та направила його на дослідження.

Порушник розповів правоохоронцям, що гранату він нібито знайшов у лісі близько двох років тому.

Слідчий під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розпочав кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального Кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Її санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Також відносно нетверезого чоловіка поліцейські склали адміністративний протокол за статтею 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях).

Поліцейські вкотре радять громадянам не наражати себе та оточуючих на небезпеку і здати до поліції незареєстровану зброю, боєприпаси та вибухові пристрої, якщо ці речі зберігаються незаконно. Пам’ятайте, добровільна видача зброї та набоїв звільняє від кримінальної відповідальності.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини