Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 квітня, 16:03:11

єВідновлення: за пошкоджене житло компенсацію отримають ще 45 чернігівців, за знищене – п’ятеро містян

18.01.2024   11:16Агенцiя

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 16 січня затвердив рішення двох комісій, де розглядаються звернення чернігівців, у яких пошкоджене чи знищене житло, щодо надання компенсації у рамках державної програми «єВідновлення».

Комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, 4 січня прийняла 59 рішень, з них:

    45  про надання компенсації на загальну суму 2 702 671,42 грн;
    11 про відмову (шість заяв — об’єкт повністю відновлено заявником; одна  — заявник не є власником об’єкту; одна — на підставі повідомлення заявника про відкликання заяви; дві — у зв’язку з неусуненням обставин, що стали причиною для зупинення, протягом встановленого терміну; одна — виявлено факт недостовірності даних зазначених у заяві);
    три  про поновлення розгляду заяви.

Відповідне рішення виконкому буде внесене комісією до Реєстру пошкодженого та знищеного майна протягом трьох робочих днів із дня його прийняття.

Загалом станом на 11 січня прийнято рішень про надання компенсації — 616, про відмову — 180. Загальна сума нарахувань за державною програмою «єВідновлення» — понад 43 млн грн.

На засіданні комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, 11 січня прийняли 14 рішень, з них:

    п’ять про надання компенсації на загальну суму 15 624 111,00 грн;
    дев’ять про відмову (на підставі заяв заявників).

Відповідне рішення виконкому буде внесене комісією до Реєстру пошкодженого та знищеного майна протягом п’яти робочих днів із дня його прийняття.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

До уваги платників податків, що звертаються за отриманням Довідки про відсутність заборгованості

До уваги платників податків, що звертаються за отриманням Довідки про відсутність заборгованості 16:25

Головне управління ДПС у Чернігівській області у зв’язку із наявністю значної кількості типових помилок при оформленні платниками Заяв про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, повідомляє таке.

За матеріалами СБУ винесено вирок бойовику «днр», який воював проти Сил оборони України на Донеччині

За матеріалами СБУ винесено вирок бойовику «днр», який воював проти Сил оборони України на Донеччині 16:23

За матеріалами СБУ до 15 років позбавлення волі засуджено бойовика «днр», який брав активну участь у бойових діях проти Сил оборони України на боці російських найманців.

Чернігівців запрошують на безоплатний курс із кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems

Чернігівців запрошують на безоплатний курс із кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems 16:11

В Україні відкрили набір на безоплатний онлайн-курс з основ кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems, лідера в галузі мережевих технологій. Курс запускають у партнерстві з освітньо-культурною мережею Гончаренко центр, а навчання стартує 15 квітня.

Співпраця з містами-побратимами та візит до американського Вайт-Плейнс 16:04

Зміцнення та розвиток партнерських зв'язків. Депутатка Чернігівської міської ради Юлія Лобачова під час поїздки до Сполучених Штатів Америки відвідала Вайт-Плейнс – місто-побратим Чернігова.

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила 37 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 11:21

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини