Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 13:12:23

Поліцейські та рятувальники надають допомогу мешканцям сіл, до яких ускладнений проїзд через підйом води в річках

17.01.2024   09:11Агенцiя

🔹 На Чернігівщині спостерігається різке коливання рівнів води у річках Дніпро, Десна та Снов. Перелито проїзну частину ряду вулиць та автошляхів. На допомогу місцевим мешканцям прийшли поліцейські та співробітники ДСНС.

До благородної справи доставки гуманітарних вантажів, поряд з поліцією та рятувальниками, долучилися представники органів місцевого самоврядування та Товариства Червоного Хреста України.


Найскладнішим було завдання дістатися до села у Седнівській громаді Чернігівського району, відрізаного водами Снова. Для подолання затопленої ділянки автошляху, де глибина перевищила один метр, учасники гуманітарної місії скористалися транспортним засобом виняткової прохідності – снігоболотоходом «Богун».
Поліцейські та їхні супутники доставили мешканцям заблокованого села необхідні медикаменти, а також запас харчових продуктів.
 Правоохоронці Чернігівщини 24/7 несуть службу в посиленому режимі та щомиті готові прийти на допомогу!
Національна поліція України
Головне управління ДСНС України у Чернігівській області
#мипоруч #поліціяЧернігівщини
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини