На Чернігівщині поліція розслідує факт жорстокого поводження з тваринами, що призвело до їх загибелі
◾️ 15 січня до поліції звернулася мешканка Понорницької громади із повідомленням про те, що в сараї одного з домогосподарств села виявлено повішеними собаку та кота.
На місце події виїхала слідчо-оперативна група відділення поліції № 1 (м. Короп). Поліцейські встановлюють обставини події, опитують місцевих мешканців та можливих свідків інциденту.
За цим фактом поліція відкрила провадження за частиною 3 статті 299 Кримінального кодексу України (жорстоке поводження з тваринами). Такі дії караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.
Досудове розслідування триває.
Поліція Новгород-Сіверського району
Останні новини Чернігівщини
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечних події, а саме 2 пожежі та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
На Чернігівщині відзначили фермерів з нагоди професійного свята та обговорили пріоритети для галузі 09:06
Щороку 19 червня в Україні відзначають День фермера. Учора, напередодні професійного свята представники фермерських господарств Чернігівщини зібралися на тематичному семінарі – обговорили актуальні нині для галузі питання та відзначили кращих працівників.
19 червня: цей день в Україні і світі 08:02
День 1575 Російська агресія - Day 1575 Russian aggression
Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43
Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.
Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11
Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.