Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 03:58:07

Поліція Чернігівщини викрила злочинну групу «чорних лісорубів», які підозрюються у масштабних порубках деревини на десятки мільйонів гривень

15.01.2024   13:46Агенцiя

Слідчі обласної поліції спільно з оперативниками карного розшуку за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури викрили членів злочинної групи, які підозрюються у систематичних незаконних порубках лісу в Ніжинському районі. Дії зловмисників спричинили екологічну шкоду та матеріальні збитки на десятки мільйонів гривень.

Слідство встановило, що місцевий мешканець організував злочинну схему та залучив до неї чотирьох своїх знайомих. Спільники систематично здійснювали незаконну порубку дерев різних порід на території Ніжинського району з метою їх подальшого продажу.
Правоохоронці задокументували низку фактів несанкціонованої порубки. За підрахунками експертів, зловмисники знищили дерева твердих порід (дуб, акація, клен, сосна) на десятки мільйонів гривень. Зокрема, лише вартість незаконно видобутої деревини сягає 10 мільйонів гривень. Остаточна сума матеріальних збитків, завданих екології та державі, буде встановлена екологами та експертами.


За силової підтримки спецпідрозділу «КОРД» поліцейські провели санкціоновані обшуки на території помешкань фігурантів, у місцях незаконної порубки дерев та зберігання незаконно видобутої деревини. Поліцейські вилучили деревину, бензопили, транспортні засоби, документи щодо лісогосподарської діяльності, чорнові записи. Речові докази направлено на проведення експертних досліджень.
За фактом злочину, передбаченого частиною 4 статті 246 (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу, якщо вони спричинили тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України, відкрито кримінальне провадження. Фігурантам загрожує від п’яти до семи років позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32

Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30

З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини