Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 квітня, 15:46:19

Регіональна цифровізація: енергонезалежність ЦНАПів та посилення кіберзахисту інформаційних ресурсів

12.01.2024   10:26Агенцiя

Цифровізація регіонів — один з головних складників трансформації України.

    «Наша мета — побудувати найзручнішу цифрову державу у світі. Реалізація цього неможлива без громадян, які активно залучені в процеси трансформації та готові впроваджувати ініціативи Мінцифри на місцях. Саме тому ми запровадили посаду CDTO, щоб охопити цифровою трансформацією всі рівні, від національного до регіонального. Спільно за 4 роки нам вдалося реалізувати понад 200 унікальних проєктів. Усі вони — результат наполегливої роботи кожного з цифрових лідерів на місцях», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації з питань європейської інтеграції Валерія Іонан.

Серед важливих проєктів 2023 року:

    «Я-ветеран» у Дніпропетровській області. Проєкт допомагає ветеранам та членам їхніх родин за принципом «Єдиного вікна» оформити більш ніж 100 ветеранських послуг у ЦНАП.
    «Системи енергонезалежності ЦНАП». 8 ЦНАПів Волині та 4 ЦНАПи Чернігівщини отримали сонячні панелі.
     «Портал місцевої статистики у Львові» — публічна онлайн-платформа з основними показниками життєдіяльності регіону в розрізі громад та районів.
    Посилення кіберзахисту для Київської обласної військової адміністрації та інші.

На Чернігівщині протягом 2019-2023 років реалізовано 9 проєктів. Так, у межах проєкту «Енергонезалежний ЦНАП» 4 центри надання адміністративних послуг забезпечені сонячними панелями та системою резервування живлення для безперебійного функціонування в умовах відключення електроенергії. Крім того, забезпечено енергонезалежність та кібербезпеку інформаційних ресурсів громад та ОВА. Впровадження проєктів здійснювалось за фінансування Фонду Східна Європа та Уряду Швейцарії – програма EGAP – Фонд Східна Європа, а також USAID.

Загалом упродовж чотирьох років в Україні успішно впроваджено понад 210 унікальних міжгалузевих проєктів. Серед них: більш ніж 40 проєктів для забезпечення установ необхідною технікою, понад 30 ініціатив у впровадженні електронних сервісів, близько 25 проєктів у сфері публічних послуг, понад 23 ініціативи в галузі інформаційних систем.

Ознайомитись з утіленими проєктами детальніше можна за посиланням.

За повідомленням Міністерства цифрової трансформації України
 

Останні новини Чернігівщини

До уваги платників податків, що звертаються за отриманням Довідки про відсутність заборгованості

До уваги платників податків, що звертаються за отриманням Довідки про відсутність заборгованості 16:25

Головне управління ДПС у Чернігівській області у зв’язку із наявністю значної кількості типових помилок при оформленні платниками Заяв про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, повідомляє таке.

За матеріалами СБУ винесено вирок бойовику «днр», який воював проти Сил оборони України на Донеччині

За матеріалами СБУ винесено вирок бойовику «днр», який воював проти Сил оборони України на Донеччині 16:23

За матеріалами СБУ до 15 років позбавлення волі засуджено бойовика «днр», який брав активну участь у бойових діях проти Сил оборони України на боці російських найманців.

Чернігівців запрошують на безоплатний курс із кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems

Чернігівців запрошують на безоплатний курс із кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems 16:11

В Україні відкрили набір на безоплатний онлайн-курс з основ кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems, лідера в галузі мережевих технологій. Курс запускають у партнерстві з освітньо-культурною мережею Гончаренко центр, а навчання стартує 15 квітня.

Співпраця з містами-побратимами та візит до американського Вайт-Плейнс 16:04

Зміцнення та розвиток партнерських зв'язків. Депутатка Чернігівської міської ради Юлія Лобачова під час поїздки до Сполучених Штатів Америки відвідала Вайт-Плейнс – місто-побратим Чернігова.

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила 37 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 11:21

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини