Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 квітня, 17:07:30

Робота у Чернігові є – на швейному підприємстві…

11.01.2024   19:54Агенцiя

Йдеться про ПРАТ Чернігівська швейна фабрика «Елегант», де наразі потрібні працівники: швачки, механіки, термообробники тощо.

«Працевлаштуватися  на підприємство можна навіть тим, хто не має відповідної професійної підготовки та досвіду роботи», - каже директорка обласного центру зайнятості Людмила Ключник.  Служба зайнятості пропонує безробітним безкоштовно здобути затребувану на ринку праці професію під гарантоване працевлаштування, у тому числі шляхом організації стажування на робочому місці. У минулому році для цього підприємства на професійне навчання за професією «швачка» скеровано 26 безробітних громадян. Загалом торік за сприяння служби зайнятості роботу на «Елеганті» знайшли 36 безробітних і не пошкодували. Адже роботодавець гарантує офіційне працевлаштування, соціальний пакет, комфортні умови праці.

ПРАТ Чернігівська швейна фабрика «Елегант» - це високотехнологічне виробництво з сучасним обладнанням та великим асортиментом виробів. А ще – це новітні тенденції, сучасні тренди, європейська якість. Там шиють жіночий, чоловічий та дитячий одяг на замовлення європейських партнерів. У штаті налічується понад 300 працівників.
За словами директорки фабрики Наталії Романовської, виробництво не зупинялося навіть у найскладніші часи, бо колектив працює як єдиний організм, де кожен виконує свою функцію і вносить свою частку в успіх усієї команди.

У свою чергу, Людмила Ключник розповіла про програми фінансової підтримки роботодавців, які допомагають сьогодні тримати економічний фронт. Зокрема, це можливість отримати компенсаційні виплати за працевлаштування окремих категорій безробітних, внутрішньо переміщених осіб, на облаштування робочих місць для людей з інвалідністю тощо.

Отож, попереду багато роботи - зустріч на підприємстві закінчилася підписанням меморандуму про співпрацю.
 

 Пресслужба обласного центру зайнятості
 

Останні новини Чернігівщини

Населення Чернігівської області заборгувало за спожите тепло і гарячу воду понад 244 млн грн

Населення Чернігівської області заборгувало за спожите тепло і гарячу воду понад 244 млн грн 13:30

Попри постійні військові небезпеки і фінансові труднощі, АТ «ОТКЕ» стабільно та надійно забезпечувало жителів 19 територіальних громад послугами, це понад 125 тисяч мешканців.

Переселенці і ветерани війни: що пропонує служба зайнятості 13:15

Продовжуємо інформувати роботодавців, переселенців та ветеранів про можливості та ресурси служби зайнятості. Черговий «круглий стіл» за участю громадян цих категорій, а також представників місцевої влади, служби зайнятості та соціальних партнерів відбувся в Менській міській раді під головуванням директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:53

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 39 чернігівців

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 39 чернігівців 08:37

У рамках державної програми «єВідновлення» компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 39 чернігівців.

16 квітня: цей день в Україні і світі

16 квітня: цей день в Україні і світі 08:32

ДЕНЬ 783 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 783 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини