Будьте обачні! Псевдоаудитори вимагають гроші у представників підприємств, установ та організацій.
Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області (далі - Управління) повідомляє, що останнім часом мають місце випадки шахрайства невідомими особами, які від імені аудиторів вимагають гроші за вирішення питань щодо можливих ревізій та інших контрольних заходів.
Такі дії кваліфікуються як шахрайство та умисна дискредитація органів Держаудитслужби.
Наголошуємо, що посадові особи Управління діють виключно у рамках діючого законодавства.
Шановні представники органів влади, комунальних підприємств, установ та організацій! Для запобігання діяльності шахраїв Управління просить бути пильними та обачними, уважно перевіряти інформацію, не піддаватись на провокації та у разі, якщо вам стали відомі подібні факти шахрайства потрібно негайно звертатись за тел.(0462) 67-78-66 до уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції Північного офісу Держаудитслужби, а також до органів Національної поліції за тел. 102.
Пресслужба Управління Північного офісу
Держаудитслужби в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.