Безплатні ІТ курси для ветеранів та їхніх родин
Український ветеранський фонд разом з партнерами Lobby X запрошує ветеранів і ветеранок опанувати професію ІТ-фахівців на безоплатних курсах.
Ми допоможемо з «нуля» вивчити або підвищити рівень володіння навичками:
▪️мови верстки та програмування;
▪️розробку вебсайтів і застосунків;
▪️створення клієнт-серверних додатків;
▪️написання баз даних.
А також курс допоможе у написанні ваших проєктів і підготовці до проходження кваліфікаційних тестів.
Навчання можливе як у групах, так й у форматі індивідуальних занять з ментором.
Боїтеся нового? Розуміємо, і готові пройти цей шлях разом з вами 🤝
Тож спробуйте себе у новій професії — реєструйтеся: https://cutt.ly/KwH3SvQf
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.