В’ячеслав Чаус та Олена Дмитренко відвідали Ріпкинську ТГ
Ріпкинська громада – прикордонна. Два роки тому тут було дуже складно. Напруга відчувається і зараз.
Тривалий час у громаді навчалися лише онлайн. Вийти на очну форму змогли зокрема і завдяки впорядкуванню укриттів. Їх сьогодні і оглянули начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко.
У місцевому позашкільному закладі минулого року капітально відремонтовано укриття. Зокрема зробили другий аварійний вихід, підведено водопровід та водовідведення, опалення та освітлення; встановлено витяжку. На це з місцевого бюджету пішло майже 3,7 млн гривень.
В одному з ліцеїв укриття пристосоване. Частина приміщення під ці потреби ще у стадії ремонтних робіт. Процес гальмують додаткові заходи щодо попередження потрапляння ґрунтових вод.
В іншому ж, попри велику площу, - укриття вже вдалося капітально відремонтувати. На це пішло понад 8 млн гривень, 6 з яких – з держбюджету. Наразі є потреба в укомплектуванні меблями. У закладі навчається близько пів тисячі дітей.
У цьому ж ліцеї цьогоріч капітально відремонтували і спортзалу, де сьогодні проходили змагання у рамках проєкту, ініційованого Президентом України «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч».
«Саме за здоровою, освіченою нацією майбутнє. І саме ви це майбутнє. Велика Перемога складається з маленьких», - звернувся до команд В’ячеслава Чаус.
«Нехай кожна ваша справа має успіх», - зазначила Олена Дмитренко.
«Чекаємо вас на всеукраїнському етапі змагань», - мотивувала амбасадорка проєкту Ольга Бібік.
Опісля начальник ОВА та голова обласної ради поспілкувалися з активом громади. Серед проблемних питань зібрання виділило, знову ж таки, укриття але в закладах охорони здоров’я, а також збереження місцевої пекарні.
За інформацією департаменту інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.