Протидія домашньому насильству: у Чернігові відбулася міжвідомча координаційна нарада
Правоохоронці, представники органів місцевої влади, соціальних служб та громадських організацій провели робочу зустріч з питань профілактики та протидії домашньому насильству на Чернігівщині.
У Чернігівській обласній прокуратурі відбулася робоча зустріч за участю начальника слідчого управління поліції Чернігівщини Євгена Гончарова, начальника управління превентивної діяльності обласної поліції Андрія Зеляка, заступника керівника Чернігівської обласної прокуратури Владислава Грюка, а також представників органів місцевої влади, соціальних служб, громадських організацій.

Зустріч була присвячена формуванню комплексного підходу в подоланні проблематики домашнього насильства, налагодженню механізму взаємодії усіх залучених служб.
– Упродовж 2023 року до поліції Чернігівщини надійшло понад 11 тисяч заяв та повідомлень про вчинені правопорушення та інші події, пов’язані з домашнім насильством. За рік поліцейські склали на домашніх кривдників 8833 адміністративні матеріали та притягнули до відповідальності 4868 осіб за вчинення домашнього насильства. Під час реагування на факти домашнього насильства з метою його негайного припинення, поліцейські застосували стосовно кривдників 6393 терміновий заборонний припис, – відзначив Андрій Зеляк.
Поліція закликає не замовчувати домашнє насильство. Якщо ви потерпаєте від домашнього насильства, стали його свідком чи помітили зміни в поведінці знайомої людини, то не залишайтесь осторонь – звертайтеся до поліції. Важливо вчасно усвідомити проблему, оцінити її можливі наслідки та звернутися по кваліфіковану допомогу.
Пам’ятайте, за скоєння домашнього насильства передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.
У випадках домашнього насильства або його загрози ви можете звернутися до територіального органу поліції, за телефоном 102, або на Урядову «гарячу лінію» за номером 1547, фахівці якої надають консультацію та підтримку постраждалим.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28
В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.
Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.
Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24
24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.
В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33
Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.