Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжині
4 січня до поліції надійшло повідомлення, що в Ніжині по вулиці Шевченка сталася дорожньо-транспортна пригода.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції.
Правоохоронці встановили, що водій автомобіля «ВАЗ 2109», рухаючись в напрямку площі Франка, не впорався з керуванням і зіткнувся з автомобілями «Mercedes-Benz» та «Renault Kangoo», що рухалися в тому самому напрямку. В результаті автопригоди 64-річний водій «ВАЗа» загинув. Інші учасники ДТП тілесних ушкоджень не отримали.
Слідчий Ніжинського районного управління поліції відкрив кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого).
Досудове розслідування триває.
![]()
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression