Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 червня, 03:15:44

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

04.01.2024   21:28Агенцiя

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

 Вчора до поліції звернулась 26-річна мешканка Ніжинського району із повідомленням, про те, що з її банківського рахунку зникло понад 20 тисяч гривень. Жінка розповіла поліцейським, що в соціальній мережі «Фейсбук» побачила оголошення про оформлення «грошової допомоги» та зацікавилась ним.

Для отримання коштів жінка перейшла за посиланням і вела всі реквізити своєї банківської картки та пін-код. Після виконання цих умов з її рахунку зникли гроші.

Нині поліція розшукує причетних до шахрайства у рамках кримінального провадження, відкритого за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Поліція наполегливо рекомендує: якщо вам пропонують «натиснути, щоб отримати грошову допомогу», або «заповнити заявку на виплати від ООН за 10 хвилин» - ігноруйте такі вказівки та не переходьте за посиланнями! Так діють шахраї! Будь-яка соціальна допомога не оформлюється в соцмережах, для цього слід звернутися до державної установи, ЦНАПу тощо.
хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила  20 тисяч гривень: поліція чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Останні новини Чернігівщини

Про присвоєння меморіалу в Ягідному статусу національного і включення культурного ландшафту Чернігова до Попереднього Списку ЮНЕСКО – на засіданні Комітету ВРУ в обласному центрі 15:54

Учора в Чернігові відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики. У фокусі – питання культури.

Держава системно та централізовано розвиватиме ветеранський спорт 15:45

Відтепер централізованим розвитком ветеранського спорту займатиметься Міністерство у справах ветеранів. Нещодавно таке рішення ухвалила Верховна Рада.

Чернігівська лучниця — серед призерів чемпіонату України U21 у Львові 11:36

З 12 до 16 червня у місті Львів відбувся чемпіонат України серед юніорів (U21) зі стрільби з лука, у якому взяли участь 184 спортсмени з 11 областей України та міста Києва.

Понад 350 тисяч нових підручників – для шкіл Чернігівщини 11:34

У переліку отриманого – видання, за якими навчатимуться учні 1-2 класів. Оновлені підручники з інформатики, української мови, зарубіжної та української літератур отримали п’ятикласники. З мистецтва – шестикласники.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини