Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 квітня, 16:05:19

З восьмого січня в Чернігові запрацює нова мережа маршрутів міського електричного транспорту

04.01.2024   21:19Агенцiя

У Чернігові затвердили постійнодіючу мережу маршрутів міського електричного транспорту міста, яка запрацює з восьмого січня. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, четвертого січня.

За словами начальника управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку міської ради Олександра Рижого, наразі вже відновлено 84% контактної мережі, що була зруйнована ворожими військами країни-агресора внаслідок жорстоких авіаційних бомбардувань, артилерійських та мінометних обстрілів під час активних бойових дій у лютому-березні 2022 року. Залишається невідновленою контактна мережа мікрорайону «Подусівка», але прийняте рішення про те, що там пасажири користуватимуться тролейбусом із автономним ходом.

- Наразі можна казати про закінчення відновлення втраченої контактної мережі під час активних бойових дій у Чернігові. З восьмого січня відновиться сполучення до мікрорайону «Сіверянка», тобто тролейбус №10 прямуватиме до кінцевої зупинки «Лижна база», - повідомив Олександр Рижий.

Мережа маршрутів міського електричного транспорту Чернігова

№1 «Подусівка – Діагностичний центр (через проспект Перемоги, вул. П’ятницьку)». Шлях проходження від кінцевої зупинки «Подусівка»: вул. Тероборони, вул. Ріпкинська, вул. Любецька, вул. Івана Мазепи, проспект Миру, проспект Перемоги, вул. Олександра Молодчого, вул. Шевченка до кінцевої зупинки «Діагностичний центр» в прямому напрямку та за наступним шляхом проходження від кінцевої зупинки «Діагностичний центр»: вул. Шевченка, вул. Василя Тарновського, вул. Гетьмана Полуботка, вул. П’ятницька, вул. Київська, вул. Івана Мазепи, вул. Любецька, вул. Ріпкинська, вул. Тероборони до кінцевої зупинки «Подусівка» в зворотному напрямку.

№3 «Автозавод – Залізничний вокзал (через проспект Перемоги)». Шлях проходження від кінцевої зупинки «Автозавод»: проспект Миру, проспект Перемоги до кінцевої зупинки «Залізничний вокзал» у прямому та в зворотному напрямках.

№4 «Автозавод – КСК (через вул. Івана Мазепи)». Шлях проходження від кінцевої зупинки «Автозавод»: проспект Миру, вул. Івана Мазепи до кінцевої зупинки «КСК» у прямому та в зворотному напрямках.

№7 «Міська лікарня № 2 – КСК (через проспект Михайла Грушевського)». Шлях проходження від кінцевої зупинки «Міська лікарня № 2»: проспект Михайла Грушевського, проспект Перемоги, вул. Івана Мазепи до кінцевої зупинки «КСК» у прямому напрямку та за наступним шляхом проходження від кінцевої зупинки «КСК»: вул. Івана Мазепи, проспект Перемоги, проспект Михайла Грушевського, проспект Левка Лук’яненка, вул. Доценка, вул. Генерала Пухова, вул. 1-ї танкової бригади, проспект Михайла Грушевського до кінцевої зупинки «Міська лікарня № 2» в зворотному напрямку.

№7А «Міська лікарня № 2 – Залізничний вокзал (через проспект Михайла Грушевського)». Шлях проходження від кінцевої зупинки «Міська лікарня № 2»: проспект Михайла Грушевського, проспект Перемоги до кінцевої зупинки «Залізничний вокзал» в прямому напрямку та за наступним шляхом проходження від кінцевої зупинки «Залізничний вокзал»: проспект Перемоги, проспект Михайла Грушевського, проспект Левка Лук’яненка, вул. Доценка, вул. Генерала Пухова, вул. 1-ї танкової бригади, проспект Михайла Грушевського до кінцевої зупинки «Міська лікарня № 2» в зворотному напрямку.

№8 «вул. Незалежності - Міська лікарня № 2 (через вул. Івана Мазепи, Толстого, Доценка)». Шлях проходження від кінцевої зупинки «вул. Незалежності»: вул. Незалежності, вул. Любецька, вул. Івана Мазепи, проспект Миру, проспект Перемоги, вул. Івана Мазепи, вул. Толстого, вул. Єлецька, вул. Преображенська, вул. Василя Тарновського, вул. Шевченка, проспект Левка Лук’яненка, вул. Доценка, вул. Генерала Пухова, вул. 1-ї танкової бригади, проспект Михайла Грушевського до кінцевої зупинки «Міська лікарня № 2» в прямому напрямку та за наступним шляхом проходження від кінцевої зупинки «Міська лікарня № 2»: проспект Михайла Грушевського, проспект Левка Лук’яненка, вул. Шевченка, вул. Василя Тарновського, вул. Преображенська, вул. Єлецька, вул. Толстого, вул. Івана Мазепи, проспект Перемоги, проспект Миру, вул. Івана Мазепи, вул. Любецька, вул. Незалежності до кінцевої зупинки «вул. Незалежності» в зворотному напрямку.

№9 «Міська лікарня № 2 - Автозавод – (через вул. П’ятницьку)». Шлях проходження від кінцевої зупинки «Міська лікарня № 2»: проспект Михайла Грушевського, проспект Левка Лук’яненка, вул. Шевченка, вул. Василя Тарновського, вул. Гетьмана Полуботка, вул. П’ятницька, проспект Перемоги, проспект Миру до кінцевої зупинки: «Автозавод» у прямому напрямку та за наступним шляхом проходження від кінцевої зупинки «Автозавод»: проспект Миру, проспект Перемоги, вул. Княжа, вул. Шевченка, проспект Левка Лук’яненка, проспект Михайла Грушевського до кінцевої зупинки «Міська лікарня № 2» в зворотному напрямку.

№10 «Автозавод – Лижна база (через проспект Левка Лук’яненка)». Шлях проходження від кінцевої зупинки «Автозавод»: проспект Миру, вул. Героїв Чорнобиля, вул. 77 Гвардійської дивізії, проспект Левка Лук’яненка, вул. Шевченка, вул. Малиновського до кінцевої зупинки «Лижна база» в прямому та в зворотному напрямках.

№11 «вул. Незалежності – готель «Україна» (через вул. Олександра Молодчого)». Шлях проходження від кінцевої зупинки «вул. Незалежності»: вул. Незалежності, вул. Любецька, вул. Козацька, вул. Героїв Чорнобиля, вул. 77 Гвардійської дивізії, проспект Левка Лук’яненка, вул. Шевченка, вул. Олександра Молодчого, проспект Перемоги до кінцевої зупинки «готель «Україна» в прямому напрямку та за наступним шляхом проходження від кінцевої зупинки «Готель Україна»: проспект Перемоги, вул. Княжа, вул. Шевченка, проспект Левка Лук’яненка, вул. 77 Гвардійської дивізії, вул. Героїв Чорнобиля, вул. Козацька, вул. Любецька, вул. Незалежності до кінцевої зупинки «вул. Незалежності» в зворотному напрямку.

Прийняття цього рішення дозволить сформувати цілісну мережу маршрутів міського електричного транспорту Чернігова, яка здатна задовільнити потребу мешканців міста в пасажирських перевезеннях електричним транспортом, забезпечить транспортне сполучення окремих, у тому числі й віддалених, мікрорайонів міста з його центральною частиною та надасть можливість чернігівцям діставатися до робочих місць, місць навчання та інших соціальних закладів.

Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку міської ради забезпечить укладення договору на обслуговування маршрутів міського електричного транспорту з комунальним підприємством «Чернігівське тролейбусне управління» міськради. Також буде розроблений і узгоджений розклад руху тролейбусів на маршрутах міського електричного транспорту, який буде оприлюднений пізніше.

 

Пресслужба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Населення Чернігівської області заборгувало за спожите тепло і гарячу воду понад 244 млн грн

Населення Чернігівської області заборгувало за спожите тепло і гарячу воду понад 244 млн грн 13:30

Попри постійні військові небезпеки і фінансові труднощі, АТ «ОТКЕ» стабільно та надійно забезпечувало жителів 19 територіальних громад послугами, це понад 125 тисяч мешканців.

Переселенці і ветерани війни: що пропонує служба зайнятості 13:15

Продовжуємо інформувати роботодавців, переселенців та ветеранів про можливості та ресурси служби зайнятості. Черговий «круглий стіл» за участю громадян цих категорій, а також представників місцевої влади, служби зайнятості та соціальних партнерів відбувся в Менській міській раді під головуванням директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:53

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 39 чернігівців

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 39 чернігівців 08:37

У рамках державної програми «єВідновлення» компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 39 чернігівців.

16 квітня: цей день в Україні і світі

16 квітня: цей день в Україні і світі 08:32

ДЕНЬ 783 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 783 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини