Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 липня, 16:08:19

Патрульні оперативно встановили авто та розшукали його водія, який вчинив ДТП та залишив місце пригоди

03.01.2024   16:37Агенцiя

Сьогоднішнього ранку патрульні отримали інформацію, що на перехресті проспекту Грушевського з вулицею 1-ї танкової бригади сталася ДТП між пасажирським автобусом та автомобілем Audi 80.

Легковик поїхав з місця пригоди.
Прибувши на місце, інспектори з’ясували, що  в автобус, який рухався по колу у крайній правій смузі, з лівого боку в’їхало легкове авто. Автомобіль, не зупиняючись, одразу поїхав. На щастя, ніхто не постраждав.
За допомогою системи відео нагляду "Безпечне місто" охоронці порядку встановили транспортний засіб, що причетний до ДТП, та його місце знаходження. Також з’ясували особу водія. Виявилося, що це 27-річна громадянка. Водійку й авто поліцейські повернули на місце пригоди.
Жінка не заперечувала, що вчинила дорожньо-транспортну пригоду, як і того, що поїхала з місця ДТП. Свої дії пояснила тим, що розгубилася і злякалася.
Патрульні склали на громадянку два адмінматеріали: за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та ст. 122-4 (залишення місця ДТП) КУпАП.

Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).