Привласнив понад мільйон гривень на ремонті школи: правоохоронці скерували до суду провадження щодо голови сільради
На Чернігівщині слідчі поліції завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом щодо голови сільради, причетного до розкрадання бюджетних коштів.

Нагадаємо, слідство встановило, що у 2021 році посадовець уклав договір з фірмою-підрядником щодо капітального ремонту місцевої школи. Передбачалося утеплення фасадів, цоколю та горищного перекриття.
У підсумку підрядник виконав лише частину робіт, ще й за незаконно завищеними цінами. Попри це, голова сільради перерахував бюджетні кошти у сумі понад 6,4 мільйона гривень фірмі-виконавцю в якості оплати. Це на мільйон гривень більше, ніж загальна вартість фактично виконаних робіт.
Надалі, щоб надати законності своїм протиправним діям, чиновник затвердив підписом та скріпив печаткою сільської ради акт заміни обсягів робіт в межах договірної ціни (без збільшення вартості). У цьому документі вказано зменшені обсяги робіт, але вищі ціни на матеріали.
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування за фактом привласнення і розтрати майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах (ч. 5. ст. 191 Кримінального Кодексу України).
Матеріали кримінального провадження із обвинувальним актом передано прокурору Чернігівської обласної прокуратури для скерування до суду.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.