Увага! Погіршення погодних умов
На Чернігівщині 3-5 січня очікується погіршення погодних умов. За повідомленням обласного гідрометцентру, передбачається коливання температури від -1 до -15, опади у вигляді снігу (в тому числі й мокрого), пориви вітру, утворення ожеледиці на покритті автомобільних доріг.
Відтак, водії мають бути особливо уважними та обережними за таких метеоумов. Варто обирати безпечну швидкість руху, уникати різких маневрів, тримати дистанцію з іншими транспортними засобами. Особлива увага – на рух по естакадах, мостах та шляхопроводах: саме на цих ділянках виникнення ожеледиці найбільш імовірне.
Обов'язково – використання зимових шин з нормальними протекторами. При низьких температурах матеріал літніх шин втрачає зчіпні властивості, і водієві стає набагато важче керувати автомобілем.
Важливо регулярно перевіряти гальмівну систему, роботу зовнішніх світлових приладів, стан склоочисників, а також функціональність системи обігріву та охолодження автомобіля.
Водіям фур рекомендується мати на осінньо-зимовий період ланцюги протиковзання, які слід використовувати для проїзду ділянок доріг з крутим підйомом та спуском.
Щодо стану проїзду автомобільними дорогами загального користування державного значення необхідно звертатися на цілодобову гарячу лінію: +38 067 400 60 80.
За повідомленням Служби відновлення
та розвитку інфраструктури у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.