У Носівському лісництві перед Новим роком незаконно спиляли 133 сосни
За незаконно спиляні хвойні дерева нараховано збитки на суму 104 тис. грн.
Фахівцями Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, в ході проведення плану спільних заходів щодо забезпечення охорони навколишнього природного середовища і контролю за використанням природних ресурсів, в тому числі з метою дотримання вимог природоохоронного законодавства під час заготівлі та реалізації хвойних насаджень в період підготовки до нового 2024 року на території Ніжинського району Чернігівської області, спільно з працівниками правоохоронних органів та ДП «Носівкарайагролісництво» виявлено громадянина, який здійснював торгівлю хвойними деревами у місті Носівка без відповідних на те документів, що підтверджують законність набуття та походження даного «товару» (або природних ресурсів).
В подальшому встановлено, що дані хвойні дерева породи сосна звичайна були незаконно заготовлені «комерсантом» на земельній ділянці лісового фонду ДП «Носівкарайагролісництво» методом зрізування їх крони. Дані дерева пошкоджені до ступеня припинення росту на земельній ділянці, де висаджені лісові культури 2017 року і станом на сьогодні переведені у вкриту лісом площу. Кількість знищених дерев складає 133 штуки, а сума заподіяних збитків становить 104 тисячі гривень.
На даний час по даному факту ведеться досудове розслідування у рамках кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого частиною 1 статті 246 Кримінального Кодексу України.
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.