Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 14:46:37

Безпекові проєкти в умовах війни: начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко провів зустріч з філантропом Говардом Баффетом

29.12.2023   12:55Агенцiя

Начальник обласної поліції Іван Іщенко разом зі всесвітньовідомим філантропом Говардом Баффетом побували на місцях воєнних злочинів росіян та обговорили впровадження безпекових проєктів у прикордонній Чернігівщині.

Філантроп та фотодокументаліст Говард Баффет особисто зафіксував наслідки воєнних злочинів росіян у селі Ягідне Чернігівського району та поспілкувався з жителями села, яких росіяни 27 днів утримували в шкільному підвалі.
У Чернігові Говард Баффет разом з керівництвом обласної поліції побував біля однієї з незагоєних ран міста – фактично зруйнованої росіянами адміністративної будівлі поліції.
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко підкреслив важливість втілення в області проєктів, які мають на меті створення безпекового середовища для громадян.

– Чернігівська область досі оговтується від наслідків російської агресії, а прикордоння щодня потерпає від ворожих обстрілів. Тож наша мета – збільшити поліцейську присутність та реалізувати проєкти, які дозволять людям почуватися безпечніше, навіть в умовах війни, – сказав керівник обласної поліції.

Говарду Баффету продемонстрували відеопрезентацію з наочним моделюванням серії безпекових проєктів, які у перспективі мають суттєво посилити захист громадян.

Іван Іщенко подякував філантропу та його фундації Howard G. Buffett Foundation за потужну підтримку українських поліцейських у цей важкий час.

 

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини