Спалили автівку, бо не змогли її викрасти: у Чернігівському районі поліція затримала зловмисників
Співробітники Чернігівського райуправління поліції затримали двох місцевих мешканців, які після невдалої спроби заволодіти автомобілем підпалили його. Одному з фігурантів повідомлено про підозру в навмисному знищенні майна.
Повідомлення про підпал автівки надійшло на лінію «102» від мешканки одного із сіл Чернігівського району. Жінка розповіла, що легковик ВАЗ 2107 належав її чоловіку-військовому та стояв на вулиці біля будинку. Внаслідок підпалу автівка згоріла повністю.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група Чернігівського райуправління поліції. В результаті оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили особи зловмисників — двох місцевих мешканців, віком 25 та 19 років.
Поліцейські з’ясували, що старший зі зловмисників підбурив свого 19-річного знайомого викрасти автомобіль односельця. Однак завести автівку та поїхати їм не вдалося. Тоді спільники викрали автомагнітолу, після чого один з них підпалив машину.
Під час проведення санкціонованих обшуків у помешканнях зловмисників правоохоронці вилучили у одного з них крадену автомагнітолу.
Наразі слідчий поліції оголосив палію про підозру в умисному знищенні майна шляхом підпалу (ч.2 статті 194 Кримінального кодексу України). Зловмиснику загрожує до 10 років ув’язнення.
Також поліцейські готують повідомлення іншому фігуранту про підозру в незакінченому замахові на незаконне заволодіння транспортним засобом (ч.1 статті 15, стаття 289 Кримінального кодексу України). Закон передбачає за такі дії до 8 років позбавлення волі.
Досудове розслідування триває.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.