Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 10:20:21

До кримінальної відповідальності притягнуто особу за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період

28.12.2023   15:50Агенцiя

Куликівським районним судом Чернігівської області засуджено жителя Добрянської селищної ради за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період (ст. 336 КК України).

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено, що місцевий мешканець, будучи військовозобов’язаним, пройшов медичний огляд, за результатами якого визнаний обмежено придатним до проходження військової служби у воєнний час. В подальшому ним було отримано повістку, за якою він мав з’явитися у відповідний час до територіального центру комплектування та соціальної підтримки для відправки у військову частину для проходження військової служби за мобілізацією, на особливий період, проте, безпідставно, не маючи на те поважних причин, не з’явився, тим самими ухилився від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період.
    З урахуванням позиції прокурора судом призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі.
Крім того, за результатами розгляду Чернігівським апеляційним судом апеляційної скарги, залишено без змін вирок Ріпкинського районного суду Чернігівської області, яким засуджено жителя Ріпкинської селищної ради за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період до покарання  вигляді 3 років позбавлення волі.

За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини