Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 лютого, 08:02:34

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно мешканця м.Чернігова за крадіжку благодійної допомоги

22.12.2023   17:35Агенцiя

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно 26-річного місцевого жителя за крадіжку (ч.4 ст.185 КК України).

Прокуратурою висунуто обвинувачення молодику, який у серпні 2023 року, перебуваючи в офісному приміщенні однієї з громадських організацій, яка здійснює волонтерську діяльність, переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає, таємно викрав 8 бронежилетів та 8 касок та інші засоби індивідуального захисту, які як благодійна допомога передавались цій організації для забезпечення особистої безпеки її членів під час здійснення виїздів до зони бойових дій.

Довідково: санкція ч.4 ст.185 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.


За інформацією Чернігівської окружної прокуратури
    
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини