Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 січня, 14:37:42

За матеріалами СБУ судитимуть організаторку псевдореферендуму на тимчасово окупованих територіях Луганщини

22.12.2023   17:07Агенцiя

Служба безпеки України продовжує документування діяльності організаторів незаконного псевдореферендуму на тимчасово окупованих територіях України.

Слідчими Управління СБ України в Чернігівській області завершено досудове розслідування стосовно мешканки м. Антрацит, яка добровільно пішла на співпрацю з органами окупаційної адміністрації  Луганської області.
Встановлено, що під час проведення незаконного референдуму у вересні 2022 року зрадниця виконувала вказівки представників так званої «лнр» щодо організації проведення голосування на одній з виборчих дільниць.
Зокрема колаборантка координувала роботу «виборчої комісії», а також забезпечувала надання фейковому плебісциту вигляду законності та «достовірності» підрахунку голосів.
На підставі зібраних доказів слідчі СБУ заочно повідомили поплічниці окупантів про підозру за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч. 5 ст.111-1 (колабораційна діяльність). Санкція цих статей передбачає позбавлення волі до 10 років.
Наразі матеріали кримінального провадження скеровано до суду.
Досудове розслідування злочину проводилось співробітниками Управління СБ України в Чернігівській області за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури.
 

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини