Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 13:09:17

Упродовж минулої доби рятувальники 8 разів залучались до ліквідації пожеж та надання допомоги

22.12.2023   16:51Агенцiя

МНС

МНС

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 3 пожежі в житловому секторі. У місті Ніжин вогнеборці врятували 28-річного чоловіка, який внаслідок пожежі отримав опіки верхніх кінцівок та був доставлений до лікарні. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження під час куріння.
Крім того, надзвичайники 5 разів залучалися для надання допомоги населенню та проведення інших невідкладних робіт.
У зв’язку з цим, рятувальники закликають громадян неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті та не курити у приміщенні. Пам’ятайте: елементарні правила безпеки можуть врятувати Вам життя та зберегти здоров’я!
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.