Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 01:36:32

Під час пожежі житлового будинку загинула мати та двоє малолітніх дітей

19.12.2023   13:22Агенцiя

19 грудня о 10:25 до Служби порятунку "101" Прилуцького району надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Гмирянка Ічнянської територіальної громади.19 грудня о 10:25 до Служби порятунку "101" Прилуцького району надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Гмирянка Ічнянської територіальної громади.

За викликом до місця події прибуло відділення Державної пожежно-рятувальної частини з м. Ічня, що за 9 км від населеного пункту. Пожежу об 11:02 локалізовано та в 11:35 остаточно ліквідовано. На місці події виявлені тіла матері 2000 року народження та двох хлопчиків 2019 та 2020 років народження.


До гасіння пожежі залучалося 5 чоловік особового складу та 1 одиниця спеціальної техніки. На місці працює мобільна оперативна група Головного управління ДСНС України у Чернігівській області.
Причина та обставини трагічного випадку наразі встановлюються.

ГУ ДСНС України у Чернігівській обл

Останні новини Чернігівщини

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини